روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 10561
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
تعداد نظرات: ۴

احمدی کیش: دستفروشان کسانی هستند که مدیرکل طایفه ای نداشته اند/ ماشین های میوه فروش و دستفروشان سد معبر نیستند/ هرکس می خواهد بیاید مرا بازجویی کند


احمدی کیش: دستفروشان کسانی هستند که مدیرکل طایفه ای نداشته اند/ ماشین های میوه فروش و دستفروشان سد معبر نیستند/ هرکس می خواهد بیاید مرا بازجویی کند
عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه با همراهی رئیس پلیس راهور و حوزه اجرائیات شهرداری یاسوج از وانت های میوه فروش بازدید داشتیم، گفت: خود میوه فروشان مردمی فهیم بودند که نهایت همکاری را با ما داشتند که باید از آنها تشکر کنیم. به گزارش امید مردم، فرشید احمدی کیش از آماده شدن جایگاهی […]

عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه با همراهی رئیس پلیس راهور و حوزه اجرائیات شهرداری یاسوج از وانت های میوه فروش بازدید داشتیم، گفت: خود میوه فروشان مردمی فهیم بودند که نهایت همکاری را با ما داشتند که باید از آنها تشکر کنیم.
به گزارش امید مردم، فرشید احمدی کیش از آماده شدن جایگاهی برای ساماندهی وانت های میوه فروش خبر داد و با اشاره به اینکه می خواهیم آنها را ساماندهی کنیم تا ترافیک حوزه جمعه بازار و جاده اصفهان در این مقطع زمانی حل شود، افزود: نه فقط در ایران و یاسوج بلکه در سراسر دنیا دستفروشی وجود دارد که ما باید به این بخش از مردم احترام بگذاریم و در کنار آن مساله ترافیک را هم در شهر حل کنیم.
وی تصریح کرد: ما براساس امکانات و بستری که در اختیارمان بود عمل کردیم. در حال حاضر یک زمین خالی – که ملک شخصی یک دوستی بود و با ما همکاری کرد-  را تسطیح می کنند که حداقل ۷۰-۸۰ وانت میوه فروش را در آن زمین جای می دهیم.
عضو شورای شهر یاسوج این اقدام را کوتاه مدت دانست و با بیان اینکه هنوز زمین آماده نشده و دارند روی زمین کار می کنند، خاطرنشان کرد: یک وانت هم نباید در جاده اصفهان بایستد، ما داریم زمین را آماده می کنیم و پس از آماده سازی عملا داریم ماشین های میوه فروش را از سطح خیابان ها جمع آوری می کنیم و به این زمین می آوریم.
احمدی کیش تصریح کرد: بعد از این کار هیچ ماشین میوه فروشی در سطح خیابان ها وجود ندارد. قبلا اگر از میدان مقاومت به سمت جمعه بازار حرکت می کردید، مشاهده می شد که همه میوه ها را کف خیابان پهن کرده اند، ما همه را جمع کردیم.
وی اظهار کرد: هیچ شهردار و شورای شهری در گذشته نتوانست این کار را انجام بدهد، ما عملا بخاطر اینکه اگر اتفاقی مانند آتش سوزی در جمعه بازار بیافتد، خیابان آن ترافیک بود، این ترافیک را جمع کردیم و میوه فروش ها را به یک خیابان عرضی آوریم که هیچ ترافیکی ندارد.
این عضو شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه اگر زمین آماده بشود، در خیابان عرضی تنها خودرویی توقف می کند که قصد دارد از وانت ها میوه بخرد، عنوان کرد: اگر امروز خودروهای میوه فروش ایستاده اند، شاید بخاطر این است که زمین آماده نیست و امکانات هنوز برایشان فراهم نشده است.
احمدی کیش با بیان اینکه وظیفه ما ساماندهی است، تصریح کرد: برخورد با آنهایی که خلاف قانون توقف می کنند، وظیفه پلیس راهنمایی و رانندگی است.
وی با اشاره به اینکه به نظر خودم یک انقلابی انجام داده بودیم و داریم انقلابی انجام می دهیم، اظهار کرد: شما اگر روزهای قبل مقابل جمعه بازار یا سمت بالای جاده اصفهان تردد می کردید، ترافیک را مشاهده می کردید، توقف از سوبله و چهاربله هم رد شد بود، حتی چهار ماشین میوه فروش وسط خیابان پارک می کردند.
احمدی کیش افزود: ما با یک رفتار خوب و منطقی که احساس می کردیم میوه فروش ها به آن گوش می کنند، آنها را راهنمایی کردیم تا بالاخره قبول کردند که ما جایی را برایشان ساماندهی کنیم.
عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه ما نمی توانیم مردم را بزنیم، مردم باید نان بخورند، خاطرنشان کرد: اینها کسانی هستند هیچ کسی را در اداره ای نداشتند، مدیرکل طایفه ای نداشته اند که بروند استخدام بشوند، همه آنها لیسانس هستند، مگر می شود ما آنها را بیکار کنیم.
وی افزود: اینها در یک خیابان عرضی ایستاده اند نانی در می آورند، بازهم برویم از خیابان عرضی آنها را جمع کنیم. هر کسی می خواهد در این زمینه بیاید مرا بازجویی کند من پاسخگو هستم، ما نمی توانیم مردم را بیکار نگه داریم که برود دزدی کند.
احمدی کیش با اشاره به اینکه ما باید آنها را از خیابان ها جمع و ساماندهی کنیم، تصریح کرد: کارهایی که در گذشته اجرا شده رفع سد معبر نبوده، هر جای شهر ما قدم بگذاری هر کسی به روش خودش سد معبر ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه ماشین های میوه فروش و دستفروشان سد معبر نیست، گفت: این همه تابلوی خلافی که در وسط خیابان ها قرار داده اند، سد معبر نیست؟
این عضو شورای شهر همچنین به رسانه ها توصیه کرد که همه مشکلات شهر را ببینند نه آنهایی که از راه حلال نان در می آورند.

انتشار یافته: ۴
  1. حلال رو خوب اومدی دکتر …خدا همه رو به راه راست هدایت فرماید

  2. خواننده گرامی . سایت امید مردم سایت تحلیلی و انتقادی است اما حرمت افراد و شخصیت حقیقی آنها محترم است لطفا از ارسال کامنت هایی که حاوی توهین و یا پرداختن به مسایل خصوصی و شخصی افراد است خودداری کنید . چرا که سایت امید مردم پرداختن به مسایل شخصی و خصوصی افراد را ناپسنده دانسته و از انتشار چنین کامنت هایی خودداری خواهد کرد. از اینکه با ما همراهید سپاسگزاریم . مدیریت سایت امید مردم

  3. تشکر جناب دکتر با این طرز بیان وبرخورد با همشهریان به امید آنکه بتوانید آنها را در یک مکان دایمی مسقر کنید


  • error: Content is protected !!