روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 10987
تاریخ انتشار : ۳ دی, ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
تعداد نظرات: ۵

فتوای گوشی شکستن زارعی، کارساز شد/ مخابرات تجهیزات ۴G نصب کرد/ افتخاری: مردم قانع نیستند


فتوای گوشی شکستن زارعی، کارساز شد/ مخابرات تجهیزات ۴G نصب کرد/ افتخاری: مردم قانع نیستند
نماینده بویراحمد و دنا که در اعتراضات منطقه راهمالی، فتوای شکستن گوشی های تلفن همراه را داده بود و مخابرات منطقه حل آن مشکل را وظیفه خود نمی دانست، حالا ظاهرا این فتوا کارساز شده است. به گزارش امید مردم، غلام محمد زارعی، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروژه […]

نماینده بویراحمد و دنا که در اعتراضات منطقه راهمالی، فتوای شکستن گوشی های تلفن همراه را داده بود و مخابرات منطقه حل آن مشکل را وظیفه خود نمی دانست، حالا ظاهرا این فتوا کارساز شده است.
به گزارش امید مردم، غلام محمد زارعی، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستای راهمالی در شهرستان بویراحمد با گلایه به وضعیت آنتن دهی موبایل در روستا‌ها و نارضایتی مردم در عدم آنتن دهی موبایل گفت: با وجود چنین وضعیت آنتن دهی در روستا‌ها یک راه می‌ماند و آن هم اقدامی همچون فتوای تاریخی میرزای شیرازی برای تحریم تنباکو است به طوریکه اگر همه مردم گوشی‌های موبایل و تلفن‌های خود را بشکنند و مخابرات را تحریم کنند تا دیگر مشتری نداشته باشند آنگاه مجبور می‌شوند بهترین خدمات را برای مردم در نظر بگیرند.
مدیر مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد پس از آن در جوابیه ای بار این موضوع را از دوش خودش برداشت و اصطلاحا گفت که ما ربطی ندارد. در این جوابیه مصرحا آمده بود: نقاط روستایی که تاکنون ارتباط نداشته جزو تعهدات مخابرات منطقه نبوده (به عنوان نمونه روستای راهمالی) اداره کل فناوری ارتباطات در قالب طرح USO موظف به برقراری ارتباط جهت این روستا‌ها می‌باشد که درسفر اخیر مقام عالی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات نیز به این مهم اشاره شد، امید می‌رود نماینده دلسوز و فهیم شهرستان‌های بویراحمد و دنا که اقدامات موثری جهت حوزه انتخابیه خود برداشتند رایزنی‌های لازم جهت تخصیص اعتبارات ازطریق وزارت ارتباطات داشته باشند تا نهاد‌های متولی بتوانندنسبت به طراحی تجهیزات و ایجاد بستراینترنت پرسرعت اقدام کنند.
عبدالحسین افتخاری اما امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از حل شدن این مساله در منطقه راهمالی خبر داد و گفت: اصلا قبل از اینکه نماینده بویراحمد و دنا بگوید ما این تجهیزات را خریداری کرده بودیم.
وی بدون حل تناقض بین خریداری تجهیزات قبل از سخنان نماینده بویراحمد با جوابیه ای که کلا مسئولیت این کار را از دوش خودشان ساقط کرده بودند از نصب تجهیزات ۴ جی در این منطقه خبر داد.
مدیر مخابرات منطقه کهیگلویه و بویراحمد پوشش تلفن در استان را بیش از ۹۰ درصد ذکر کرد و در پاسخ به این سوال که علت اعتراضات مردمی به آنتن دهی تلفن همراه در سفر مسئولان استانی چیست، آن را سوژه سازی برای رسانه ها دانست.
افتخاری با بیان اینکه مردم به ارتباط تلفنی قانع نیستند، تصریح کرد: مردم وقتی از آنتن دهی حرف می زنند منظورشان اینترنت پرسرعت است.

انتشار یافته: ۵
  1. درود بر حاج زارعی

  2. حاجی توکه گوشی پولدارهاراجواب میدی وگوشی مردم فقیرروستایی راجواب نمیدی خداکنه که اصلا گوشی نداشته باشی خطوط ماپولدارهاهمیشه برقراره سرمافقراباهم چالش نکنید ماهم خدایی داریم اگرمشکل مافقط بحث انتن دهی هست ماانتن نمیخواهیم ماکه میدانیم مخابرات ازتوسعه شبکه چه درشهروچه درروستافقط دنبال درامدزاییست اگردرامدزایی نبودایاالان توسعه شبکه های مخابرات وانتن دهی موبایل اینقدرپیشرفت کرده بودبه خدامشکلات مردم اینهانیست مشکل مردم تبعیض وفساد وقومگرایی بیکاری طلاق واشتغال وامثالهم است کاظم محمدیان

  3. حاجی توکه گوشی پولدارهاراجواب میدی وگوشی مردم فقیرروستایی راجواب نمیدی خداکنه که اصلا گوشی نداشته باشی خطوط شماپولدارهاهمیشه برقراره سرمافقراباهم چالش نکنید ماهم خدایی داریم اگرمشکل مافقط بحث انتن دهی هست ماانتن نمیخواهیم ماکه میدانیم مخابرات ازتوسعه شبکه چه درشهروچه درروستافقط دنبال درامدزاییست اگردرامدزایی نبودایاالان توسعه شبکه های مخابرات وانتن دهی موبایل اینقدرپیشرفت کرده بودبه خدامشکلات مردم اینهانیست مشکل مردم تبعیض وفساد وقومگرایی بیکاری طلاق واشتغال وامثالهم است کاظم محمدیان

  4. موبایل ها که وسط شهر یاسوج آنتن نمی ده شما میگین راهمالی
    مخابرات استان تعطیل بشه بنظرم وضعیت آنتن دهی بیشتر بشه تا الانی که هست

  5. دررررروووووووووووووووووووووووود بر خاندان افتخاری
    درررررووووووووود بر عبدالحسین افتخاری مدیر شاخص ووظیفه شناس


  • error: Content is protected !!