روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11526
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
تعداد نظرات: ۰

آغاز برنامه های دهه فجر کهگیلویه و بویراحمد با زنگ انقلاب


آغاز برنامه های دهه فجر کهگیلویه و بویراحمد با زنگ انقلاب
زنگ انقلاب امروز همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) در ۱۲ بهمن ماه سال ۵۷  در مدرسه دخترانه ام ابیهای یاسوج نواخته شد. به گزارش امید مردم، زنگ انقلاب به مناسبت سالگرد ورود امام راحل به کشور روز پنجشنبه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای […]

زنگ انقلاب امروز همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) در ۱۲ بهمن ماه سال ۵۷  در مدرسه دخترانه ام ابیهای یاسوج نواخته شد.

به گزارش امید مردم، زنگ انقلاب به مناسبت سالگرد ورود امام راحل به کشور روز پنجشنبه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه‌ام ابیها در یاسوج نواخته شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین، گفت: ایام الله دهه فجر هر سال فرصتی مناسب برای مرور و بازخوانی اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.
سید محمدکاظم نظری اظهار داشت: هر سه شعار مهم اوایل انقلاب شامل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اکنون و به کوری چشم دشمنان محقق شده است.
وی افزود: ملت ایران در تمامی مقاطع حامی نظام و انقلاب هستند و باید خدمات نظام نیز هر چه بیشتر برای نسل جوان تبیین و تشریح شود.
فرماندار بویراحمد نیز گفت: ایام الله دهه فجر سرآغاز مجدد دین مبین اسلام، خاستگاه ارزش‌های اسلامی و مقطع رهایی ملت ایران از سلطه بیگانگان و ستم رژیم پهلوی است.
شاهرخ کناری با اشاره به اینکه یاد و خاطره امام خمینی (ره) هرگز از اذهان ملت ایران فراموش نمی‌شود، اظهار داشت: با وجود گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی هم اینک ایران بدون تکیه بر هیچ قدرت بین المللی پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری می‌پیماید.
وی افزود: تاریخ کشور و کهگیلویه و بویراحمد از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون سرشار از حماسه، دلیرمردی، رشادت، شجاعت و شهامت بوده و نمونه بارز آن نیز در دوران هشت سال دفاع مقدس به دنیا ثابت شد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران شامل توکل بر خدا، رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و اتحاد ملت ایران است.
هادی زارع پور اظهار داشت: استمرار و تداوم انقلاب اسلامی ایران و صیانت از آن نیز مستلزم توجه به این سه عامل مهم خواهد بود.
وی افزود: مهم‌ترین برنامه‌های پیش بینی شده در ایام الله دهه فجر امسال در مدارس کهگیلویه و بویراحمد شامل نواخته شدن زنگ انقلاب در روز شنبه ۱۴ بهمن، نشست‌های پرسش و پاسخ، مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی و برپایی نمایشگاه عکس با موضوع انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.
زارع پور بیان کرد: فرهنگیان و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد نیز همچون سال‌های قبل حضور گسترده‌ای در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال خواهند داشت.برچسب ها :