روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11570
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
تعداد نظرات: ۰

نمایشگاه کتاب یاسوج با حضور ۲۶۰ ناشر کشوری آغاز به کار کرد/ رونمایی از ۲۶۹ کتاب اثر نویسندگان استان


نمایشگاه کتاب یاسوج با حضور ۲۶۰ ناشر کشوری آغاز به کار کرد/ رونمایی از ۲۶۹ کتاب اثر نویسندگان استان
آیین افتتاح هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج برگزار شد. به گزارش امید مردم، این نمایشگاه با حضور سیدهادی حسینی معاون حقوقی استان‌ها و امور مجلس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیکنام حسین پور مشاور معاون فرهنگی […]

آیین افتتاح هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج برگزار شد.

به گزارش امید مردم، این نمایشگاه با حضور سیدهادی حسینی معاون حقوقی استان‌ها و امور مجلس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیکنام حسین پور مشاور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دهبانی پورمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران استانی، شهرستانی و اهالی فرهنگ و هنر گشایش یافت.

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: نمایشگاه استان کهگیلویه وبویراحمد جز سه نمایشگاه برتر کشور است.

سیدهادی حسینی با تاکید بر اینکه، عدالت فرهنگی با برگزاری نمایشگاه کتاب در استان ها ایجاد می شود، بیان کرد: با برگزاری این نمایشگاه ها در مراکز استان دیگر یک دانشجو مجبور نیست برای تهیه یک کتاب به تهران سفر کند.

وی تصریح کرد: بدون شک تا مسائل و بنیان های فرهنگی را ایجاد نکنیم نمی توان شاهد توسعه در سایر حوزه ها بود و توجه به مسائل فرهنگی اولویت اول و آخر هر جامعه است.

حسینی اظهار داشت: در نمایشگاه امسال کتاب کهگیلویه وبویراحمد از ناشران محلی نیز دعوت به عمل آمده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز با اشاره به اینکه، نمایشگاه رسانه های دیجیتال در قالب ۱۵ غرفه تشکیل شده است، فعالیت نمایشگاه کتاب کهگیلویه وبویراحمد با حضور ۲۶۰ ناشر کشوری و آغاز بکار جشنواره فیلم فجر با ۲۳ فیلم را دو رویداد مهم فرهنگی ایام الله دهه فجر در استان بیان کرد.

رضا دهبانی پور در این آیین با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب و امام شهیدان، افزود: نمایشگاه کتاب استان با بیش از۴۵ هزار عنوان و ۵۰۰ هزار جلد کتاب در ۱۳۵ غرفه و با حضور ۲۶۰ ناشر کشوری و تعدای ناشر استانی است.

وی با بیان اینکه از مهمترین تولیدات محصولات فرهنگی کتاب و کتابخوانی است، اظهار داشت: یکی از راه ها مهم برای معرفی کتاب به جامعه، برپائی نمایشگاه و به سهولت در دسترس قرار دادن کتاب است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه، نمایشگاه کتاب دسترسی آسان مردم را به کتاب و کتابخوانی فراهم می کند و باعث شکوفایی استعدادها می شود، گفت: این نمایشگاه فرصتی را برای علاقه مندان و پژوهشگران، دانشگاهیان به انتخاب تولیدات فرهنگی و علمی فراهم می کند.

دهبانی پور با بیان اینکه، این نمایشگاه همزمان با دهه فجر از ۱۶ بهمن به مدت یک هفته با حضور ناشران برتر و شاخص کشوری در مصلی امام خمینی(ره) شهر یاسوج پذیرای علاقمند به کتاب و کتابخوانی است، افزود: کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه با بن کتاب و با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.

وی گفت: ساعات بازدید از این نمایشگاه ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۵٫۳۰ تا ۱۹٫۳۰عصر خواهد بود.

در این آیین از سه کتاب به نمایندگی از ۲۶۹ کتاب نویسندگان استانی رونمایی شد.برچسب ها :