روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11625
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
تعداد نظرات: ۰
مدیرشعب بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد:

طرح های دولت، اشتغال را در استان متحول می کند


طرح های دولت، اشتغال را در استان متحول می کند
مدیرشعب بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک صادرات دغدغه ایجاد اشتغال در استان را دارد و طرح های اشتغالی را با نگاه ویژه می بیند. به گزارش امید مردم، سپهدار روانان در حاشیه جلسه کمیته فنی اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی که به منظور بررسی طرح های اشتغالی استان برگزار شد، […]

مدیرشعب بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک صادرات دغدغه ایجاد اشتغال در استان را دارد و طرح های اشتغالی را با نگاه ویژه می بیند.
به گزارش امید مردم، سپهدار روانان در حاشیه جلسه کمیته فنی اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی که به منظور بررسی طرح های اشتغالی استان برگزار شد، با بیان اینکه بانک صادرات در حوزه اشتغال در استان با نگاه همکاری و کمک عمل خواهد کرد، افزود: طرح اشتغال فراگیر و اشتغال روستائیان و عشایر امروز اصلی ترین سیاست دولت در حوزه ایجاد اشتغال است.
روانان خاطرنشان کرد: تسهیلات ارزان قیمت حوزه اشتغال که به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته می تواند در ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان نقش موثری داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه مشکلات اشتغال در استان با طرح های اشتغال فراگیر و روستائیان و عشایر دولت قابل حل است، عنوان کرد: بانک صادرات سعی می کند به طرح هایی که از سوی کارگروه معرفی می شوند، با نگاه همکاری و مشاوره برخورد کند و در صورتی که متقاضی شرایط لازم را داشته باشد او را راهنمایی کنیم که طرحش به نتیجه برسد و اشتغال ایجاد شود.
مدیرشعب بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: تسهیلات ارزان قیمت در صورتی که به طرح های کارشناسی شده و توجیه دار اختصاص یابد، حتما به ایجاد اشتغال منجر می شود.
روانان با بیان اینکه همه مسئولان استان و از جمله بانک صادرات دغدغه ایجاد اشتغال را دارند، بیان کرد: طرح های اشتغال فراگیر و روستائیان و عشایر هم از سوی دستگاه های اجرایی و هم کارگروه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بررسی می شود و بانک هم طرح ررا کارشناسی می کند تا این تسهیلات نهایتا به ایجاد اشتغال منجر شود و منحرف نشود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به رویکردهای دولت، طرح اشتغال فراگیر، طرح اشتغال روستائیان و عشایر، اولویت های استاندار و دغدغه مندی بانک ها، آینده خوبی پیش روی اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان قرار دارد.
مدیرشعب بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد از دستگاه های اجرایی خواست که طرح ها را با دقت بررسی کنند و متقاضیان را راهنمایی نمایند، تصریح کرد: قطعا دقت دستگاه های اجرایی و بررسی دقیق و موبه موی طرح، کار کارشناسان بانک را در ارزیابی ها راحت تر می کند.
روانان با اشاره به اینکه در جلسه امروز کارگروه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار شد، ابراز کرد: دکتر گوهرگانی بر مسائل اقتصادی و کشاورزی تسلط و شناخت خوبی دارند که سبب حل بسیاری از مشکلات و کمک به تصمیم گیری اعضای کارگروه می شود.برچسب ها :