روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11640
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
تعداد نظرات: ۰

جمع آوری ۲ هزار انشعاب غیرمجاز آب در شهرهای استان


جمع آوری ۲ هزار انشعاب غیرمجاز آب در شهرهای استان
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری و ساماندهی انشعابات غیرمجاز آب در شهرهای استان خبر داد و گفت: امسال ۲ هزار انشعاب غیرمجاز آب ساماندهی شد. به گزارش امید مردم، سید یعقوب فرجی  با اشاره به فعالیت‎های آبفای استان برای کاهش هدررفت آب شرب اظهار داشت: […]

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری و ساماندهی انشعابات غیرمجاز آب در شهرهای استان خبر داد و گفت: امسال ۲ هزار انشعاب غیرمجاز آب ساماندهی شد.

به گزارش امید مردم، سید یعقوب فرجی  با اشاره به فعالیت‎های آبفای استان برای کاهش هدررفت آب شرب اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون علاوه بر تقویت تیم اتفاقات آب در شهرها، تدابیر و اقدامات عملیاتی نیز برای ساماندهی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز انجام شد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۶ و فصول گرم برنامه‌ریزی منسجمی نیز برای کاهش اثرات تنش آبی در چهار شهر دارای تنش آبی صورت گرفت، عنوان کرد: مهندسی مجدد و کاهش هزینه‌ها و راه‌اندازی سامانه تله‌متری در شهرها نیز در همین راستا صورت گرفته است.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی بیش از ۲ هزار رشته انشعاب غیرمجازآب در سال ۹۶ خبر داد و گفت: تمامی این انشعاب ها به مجاز تبدیل شده و برخی نیز به دستگاه قضایی معرفی شدند.

فرجی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر قریب ۱۰ هزار انشعاب غیر مجاز و شیر خلاف آب شناسایی و جمع آوری شده است، ادامه داد: طی همین مدت حدود ۶ هزار انشعاب غیرمجاز فاضلاب نیز در سه سال اخیر ساماندهی و به مجاز تبدیل شد.

وی با اشاره به مشکلات متعددی که در پی نصب انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب بوجود می‌آید، تصریح کرد: طی همین مدت علاوه بر تقویت پیمانکار جمع‌آوری و شناسایی انشعاب‌های غیرمجاز، برنامه‌های مختلف فرهنگی و تبلیغی برای هشدار در مورد این پدیده شوم انجام شده است.برچسب ها :