روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11896
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
تعداد نظرات: ۰

قیمت انواع گوشت قرمز در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد


قیمت انواع گوشت قرمز در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد قیمت مصوب انواع گوشت قرمز را در استان اعلام کرد. به گزارش امید مردم، داریوش دیودیده در نشست ستاد تنظیم بازار استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: قیمت هر کیلو گوشت گاو بدون استخوان ۲۴ هزار تومان و قیمت هر کیلو گوشت گوساله بدون استخوان ۳۰ هزار […]

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد قیمت مصوب انواع گوشت قرمز را در استان اعلام کرد.
به گزارش امید مردم، داریوش دیودیده در نشست ستاد تنظیم بازار استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: قیمت هر کیلو گوشت گاو بدون استخوان ۲۴ هزار تومان و قیمت هر کیلو گوشت گوساله بدون استخوان ۳۰ هزار تومان به قصابی‌ها اعلام شده است.
وی افزود: همچنین قیمت گوشت گوسفند و بز هر کیلو ۳۰ هزار تومان و قیمت گوشت بره و بزغاله کیلویی ۳۸ هزار تومان از سوی ستاد تنظیم بازار استان اعلام شده است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراکز عرضه گوشت قرمز موظف شده‌اند این قیمت‌ها را به صورت واضح در محل فروش نصب کنند.
دیودیده بیان کرد: با مراکزی که گوشت قرمز را با قیمت بالاتر از نرخ مصوب به مردم عرضه کنند برخورد و پرونده تخلف آنها به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.
وی به بازرسی‌های مستمر از واحدهای خبازی در سطح استان اشاره داشت و عنوان کرد: طی دو ماه گذشته از ۳۲۰ واحد خبازی بازرسی صورت گرفت که در این راستا ۳۶ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.برچسب ها :