روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11911
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
تعداد نظرات: ۰

جعبه سیاه ای تی آر به فرانسه ارسال شود/ امکان دریافت اطلاعات در ایران نیست


جعبه سیاه ای تی آر به فرانسه ارسال شود/ امکان دریافت اطلاعات در ایران نیست
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: امکانات کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از جعبه‌سیاه هواپیمایی سقوط‌کرده نیست و قرار است جعبه سیاه به فرانسه ارسال شود. به گزارش امید مردم ؛ رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:  امکانات کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از جعبه‌سیاه هواپیمایی سقوط‌کرده نیست و قرار […]

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: امکانات کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از جعبه‌سیاه هواپیمایی سقوط‌کرده نیست و قرار است جعبه سیاه به فرانسه ارسال شود.

به گزارش امید مردم ؛ رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:  امکانات کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از جعبه‌سیاه هواپیمایی سقوط‌کرده نیست و قرار است جعبه سیاه به فرانسه ارسال شود. همچنین قرار است تیمی از ایران به همراه این جعبه سیاه به فرانسه سفر کند.

ی افزود: همچنین قرار است تیمی از ایران به همراه جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده، به فرانسه اعزام شوند تا این تیم بتوانند اطلاعات جعبه سیاه را استخراج کنند.

رضایی کوچی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا ما نتوانستیم در ایران اطلاعات جعبه سیاه را استخراج کنیم گفت: متأسفانه ما امکانات بررسی اطلاعات جعبه سیاه را در ایران نداشتیم.

رضایی کوچی تأکید کرد: جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده قرار است روز پنجشنبه به فرانسه ارسال شود؛ و قطعاً در اولین فرصت اطلاعات این جعبه سیاه استخراج خواهد شد.

وی تأکید کرد: تیمی که قرار است از ایران به همراه جعبه سیاه به فرانسه اعزام شود از سازمان هواپیمایی کشوری هستند و امیدواریم بتوانیم تا روز‌های آینده مشکل ویزای برخی از اعضای کمیسیون عمران را حل کنیم تا آن‌ها هم به همراه این تیم ایرانی به فرانسه سفر کنند

پرواز ای تی آر شرکت آسمان در ۲۹ بهمن در کوه دنا سقوط کرد و ۶۶ مسافر و خدمه پرواز کشته شدند.

 برچسب ها :