روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11946
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
تعداد نظرات: ۰

ورودی شهرهای کهگیلویه وبویراحمد پاکسازی شود


ورودی شهرهای کهگیلویه وبویراحمد پاکسازی شود
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای خدمات دهی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی در این استان پاکسازی مبادی ورودی استان در این ایام ضروری است. به گزارش امید مردم، عزیز فیلی روز شنبه در نشست ستاد سفر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پاکسازی حداقل ۱۵ کیلومتری ورودی و خروجی شهرهای استان […]

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای خدمات دهی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی در این استان پاکسازی مبادی ورودی استان در این ایام ضروری است.

به گزارش امید مردم، عزیز فیلی روز شنبه در نشست ستاد سفر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پاکسازی حداقل ۱۵ کیلومتری ورودی و خروجی شهرهای استان و به ویژه شهرهای گردشگر پذیر از جمله یاسوج، گچساران و سی سخت به طور جدی انجام شود.
وی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف به اتمام تمامی فعالیت‌های عمرانی خود در ۲۶ اسفند سال جاری هستند.
فیلی بیان کرد: داشتن برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه‌های متولی جزو کمیته ستاد خدمات سفر لازم است.
وی عنوان کرد: بر نحوه ارائه خدمات دستگاه‌های متولی به مسافران و گردشگران نوروزی بازرسی و نظارت صورت می‌گیرد.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز ۲۳ اسفند سال جاری دستگاه‌های عضو کمیته خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرمانداران شهرستان‌های هشت گانه باید آخرین گزارش میدانی خود در راستای استقبال از مسافران نوروزی را به استاندار تحویل دهند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ۱۲ جشنواره در این ایام در قالب هشت جشن صدای بهار و چهار جشن نوروزگاه اجرا می‌شوند.
محمود باقری افزود: ۱۰۰ هزار بروشور تبلیغاتی در راستای معرفی ظرفیت‌های استان برای ایام نوروز چاپ خواهد شد.
کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۰۰ هزار نفر در جنوب غربی ایران واقع شده است.
این استان با داشتن ۲۵۰ تفرجگاه طبیعی، ۳۰۰ بقعه متبرکه، ۷۵۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز مکانی مناسب برای مسافران نوروزی است.برچسب ها :