روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11948
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
تعداد نظرات: ۰

تقدیر از ۳۲ واحد صنفی برتر سال ۹۶ در یاسوج/ رعایت حقوق مصرف کننده معیار ارزیابی/ با پخت نان بی کیفیت خداحافظی کنید


تقدیر از ۳۲ واحد صنفی برتر سال ۹۶ در یاسوج/ رعایت حقوق مصرف کننده معیار ارزیابی/ با پخت نان بی کیفیت خداحافظی کنید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: به منظور گرامیداشت روز ملی حمایت از مصرف کننده از ۳۲ واحد صنفی برتر استان تقدیر بعمل آمد. به گزارش امید مردم، داریوش دیودیده در همایش تجلیل از واحدهای صنفی نمونه استان در سال۹۶ با اعلام این خبر افزود: سازمان صنعت،معدن و تجارت استان هر ساله در راستای […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: به منظور گرامیداشت روز ملی حمایت از مصرف کننده از ۳۲ واحد صنفی برتر استان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش امید مردم، داریوش دیودیده در همایش تجلیل از واحدهای صنفی نمونه استان در سال۹۶ با اعلام این خبر افزود: سازمان صنعت،معدن و تجارت استان هر ساله در راستای حقوق مصرف کنندگان اقدام به برگزاری این همایش می کند.

وی بیان کرد: با ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و انجمن حمایت از مصرف کنندگان، تعداد ۳۲ واحد صنفی نمونه در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده مشخص گردید و با اهدای تندیس و لوح سپاس از آنها تقدیر شد.

رئیس سازمان  صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه خطاب به مسئولان اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی استان سه موضوع مهم را مورد تاکید قرار داده و از آنها خواسته که به خوبی روی این موضوعات هدفگذاری کرده و به نوعی چالش های موجود را بردارند، از پخت نان بی کیفیت خداحافظی کرده و به تولید و پخت نان با کیفیت بپردازند.

وی دومین محور مورد تاکید برای اصناف ایجاد فروشگاههای بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: حرکت و مسیر فعالیت کسبه، بازار و فروشندگان بر ایجاد فروشگاه های بزرگ چند منظوره و رونق این نوع شغل و فعالیت صنفی به منظور دسترسی آسان مشتریان به خرید کالاها باشد.

دیودیده اظهار کرد: راه اندازی بازار سنتی و گردشگری از دیگر موارد مورد تاکید است که باتوجه به پذیرش گردشگران زیادی که در طول سال به این استان مسافرت دارند می توان بهره برداری و استفاده بهینه از این نوع بازار را داشت.

وی تصریح کرد: در گذشته بازار ما انحصاری بود ولی امروزه فضای رقابتی بر بازار حاکم است.

در پایان در این همایش که تعداد کثیری از کسبه و بازار حضور داشتند از بازرسان افتخاری که به صورت نامحسوس بیشترین فعالیت و همکاری با سازمان صنعت،معدن را داشته اند تقدیر شد.برچسب ها :