روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11960
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
تعداد نظرات: ۰

کلنگ زنی طولانی ترین خیابان یاسوج نیمه تمام ماند/ اهالی اجازه کلنگ زنی ندادند/ رئیس شورا نتوانست مردم را قانع کند


کلنگ زنی طولانی ترین خیابان یاسوج نیمه تمام ماند/ اهالی اجازه کلنگ زنی ندادند/ رئیس شورا نتوانست مردم را قانع کند
طولانی ترین خیابان شهر یاسوج قرار بود امروز کلنگ زنی شود اما اهالی مناطق دولت آباد، شرف آباد، بنسنجان و زیرتل که بخشی از املاکشان را در پی احداث این خیابان ۴۵ متری از دست می دهند، اجازه کلنگ زنی به شهردار و شورای شهر ندادند. به گزارش امید مردم، طولانی ترنی خیابان شهر یاسوج […]

طولانی ترین خیابان شهر یاسوج قرار بود امروز کلنگ زنی شود اما اهالی مناطق دولت آباد، شرف آباد، بنسنجان و زیرتل که بخشی از املاکشان را در پی احداث این خیابان ۴۵ متری از دست می دهند، اجازه کلنگ زنی به شهردار و شورای شهر ندادند.

به گزارش امید مردم، طولانی ترنی خیابان شهر یاسوج به طول ۵ کیلومتر از جاده اصفهان در بنسجان تعریف شده بود که بخش جنوبی شهر را به پل سوم بشار وصل کند. این خیابان ۴۵ متری با دو باند ۱۵ متری و ۱۵ متر فضای سبز قرار بود امروز ۲۲ اسفندماه، با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار بویراحمد، شهردار و شورای شهر یاسوج در بلوار کشاورز کلنگ زنی شود و عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

هرچند این برنامه با تاخیر یکساعته آغاز شد و علی رغم درج بنر خیر مقدم به استاندار کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در این مراسم حضور نیافت و فرماندار بویراحمد نیز به عنوان دیگر مهمان ویژه این مراسم نیامد اما حضور شهردار یاسوج با اعتراضات مردم و مالکان زمین هایی که قرار است این خیابان در بخشی یا تمام املاک آنها اجرا شود، همزمان شد.

در ادامه هدایت اکبری طی سخنانی سعی داشت که معترضان و معارضان را آرام کند. رئیس شورای شهر یاسوج به معترضان وعده داد که تمام حقوق آنها لحاظ خواهد شد. او با اشاره به اینکه این خیابان۳۰ سال است که معطل مانده و اجرا نشده، گفت که شهرداری حق ندارد قبل از توافق با مالکان نسبت به احداث این خیابان اقدامی انجام دهد.

رئیس شورای شهر یاسوج از معارضان خواست که اجازه کلنگ زنی را بدهند و سپس برای احقاق حقوق خود اقدام کنند اما مالکان راضی نشدند. نمایندگان اهالی و مالکان معتقد بودند که شهرداری ابتدا باید با آنها بر سر زمین هایشان توافق می کرد و سپس برای برگزاری مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی اقدامی انجام می داد که در ادامه کلنگ احداث این خیابان بر زمین زده نشد و مراسم نیمه تمام ماند.

 برچسب ها :