روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11968
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
تعداد نظرات: ۰

تاجگردون؛ برد در عین باخت! خیلی ها رفوزه شدند


تاجگردون؛ برد در عین باخت! خیلی ها رفوزه شدند
💠 استیضاح وزرای راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازنده های بسیاری داشت و به زعم خیلی ها دو برنده، اما به اعتقاد من در این استیضاح، تاجگردون هرچند باخت اما پیروز شد او که از مدت ها پیش واژه “وکیل الدوله” روی دلش سنگینی می کرد و حتی از تریبون رسمی […]

💠 استیضاح وزرای راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازنده های بسیاری داشت و به زعم خیلی ها دو برنده، اما به اعتقاد من در این استیضاح، تاجگردون هرچند باخت اما پیروز شد او که از مدت ها پیش واژه “وکیل الدوله” روی دلش سنگینی می کرد و حتی از تریبون رسمی فریاد زد که وکیل الدوله نیستم امروز و در جریان استیضاح ها نشان داد که واقعا وکیل المله است.

💠 غلامرضا تاجگردون که از نمایندگان به نام و شناخته شد و جزء اقل نمایندگان تاثیرگذار مجلس فعلی است، در جریان سقوط هواپیمای یاسوج وعده داد که دو وزیر را به مجلس می کشاند و کشاند هرچند ربیعی گفت که استیضاح او پیش از سقوط هواپیما _ و البته نگفت به علت سانچی، شستا، تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی_ مطرح شده بود اما فکر نمی کنم که امروز کسی باشد که استیضاح دو وزیر کار و راه را به غلامرضا تاجگردون نسبت ندهند.

💠 تاجگردون امروز قهرمان شد برای مردم استانی که به شدت در عرصه سیاسی کشور قهرمان کم دارند او وزرا را خانه نشین نکرد اما با یک موضع گیری به موقع، پافشاری بر موضع و یک سخنرانی چند دقیقه ای کوبنده، قهرمان مردمی شد که همیشه دوست داشتند برای نمایندگانشان سرشان را بالا بگیرند و با انگشت نشانش بدهند و بگویند “او نماینده ماست”، امروز تاجگردون آن گونه شد.

💠 شام نوبخت، لابی معاونان پارلمانی، زنگ زدن وزرا و پیام آوری بعضی نمایندگان، امروز در مجلس خیلی ها را رفوزه کرد و البته از چند روز پیش، پیش بینی می شد که آخوندی بماند و همه تحلیل ها بر آن بود که ربیعی از وزارت کار بیکار می شود اما ربیعی بخاطر تنها یک رای ماند و آخوندی با رای اعتماد نسبتا بالایی دوباره به صدارات وزارت راه و شهرسازی رسید و در ایام باقیمانده عمر دولت دیگر بعید است که نماینده ای جرات کند، آخوندی را برای بار چهارم به پای چوبه استیضاح بکشاند اما استیضاح امروز پیام های بسیاری داشت از نمایندگان اهل _با عرض معذرت_ معامله گر و تک قهرمان ماجرا یعنی غلامرضا تاجگردون.

💠 امروز در استان کهگیلویه و بویراحمد، بیش از آنکه استیضاح وزرا برجسته باشد موضع تاجگردون برجسته بود در واقع مردم این استان افتخار می کردند که نماینده شان اینگونه ظاهر شد، پای موضعش ایستاد و تن به معامله نداد و شاهد این مدعا هم شبکه های مجازی است که پر شده از نام تاجگردون و متن سخنرانی هایش.

💠 دو وزیر ناتوان اما ماندند، ربیعی ماند تا بزرگترین سازمان اقتصادی در عین اینکه تامین اجتماعی است همچنان در مرز ورشکستگی باشد. ربیعی ماند تا شستا سر به مهر بماند و رازهای مگوی این سازمان هم برملا نشود. ربیعی ماند تا آسمان بماند و قراضه هایش سقوط کند.

💠 امروز نتیجه استیضاح افتصاح بود. آخوندی ماند تا فرودگاههایی چون یاسوج که هیچ امکاناتی ندارند بمانند. آخوندی مانند تا سیستم حمل و نقل عمومی فشل در جاده ها جان بگیرند و جاده های غیراستاندارد سالانه رنگ خون هفده هزار نفر را ببینند.

🔺نمی دانم رفوزه ها چه پاسخی فردا در قبال این ها خواهند داشت!برچسب ها :


  • error: Content is protected !!