روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 11974
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
تعداد نظرات: ۰

آرام‌ترین شب سال کهگیلویه و بویراحمد/ چهارشنبه سوری بدون حادثه


آرام‌ترین شب سال کهگیلویه و بویراحمد/ چهارشنبه سوری بدون حادثه
شب گذشته علیرغم اینکه چهارشنبه سوری بود اما کهگیلویه و بویراحمد با مدیریت فرماندهی انتظامی استان شبی آرام و بی حادثه را به صبح رساند. فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در چهارشنبه سوری کهگیلویه و بویراحمد آرام‌ترین شب سال را سپری کرد سردار مهدی انصاری با […]

شب گذشته علیرغم اینکه چهارشنبه سوری بود اما کهگیلویه و بویراحمد با مدیریت فرماندهی انتظامی استان شبی آرام و بی حادثه را به صبح رساند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در چهارشنبه سوری کهگیلویه و بویراحمد آرام‌ترین شب سال را سپری کرد

سردار مهدی انصاری با بیان اینکه این مهم با همراهی و همکاری همه مردم و رسانه ها شکل گرفت اظهار کرد:  پلیس استان پیش از آغاز چهارشنبه سروی تمهیدات لازم را برای آرام برگزار شدن این سنت ایرانی در نظر گرفت و توانست با همراهی و همکاری مردم و رسانه ها این مهم را در استان رقم بزند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اطلاع‌رسانی در استان گفت: از سوی دستگاه‌های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی و همچنین رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خوبی صورت گرفت.

وی با قدردانی از قانونمداری شهروندان در شب چهارشنبه آخر سال و با بیان این‌که خانواده‌ها هم در این زمینه ما را همراهی کردند گفت: چهارشنبه آخر سال در کهگیلویه و بویراحمد در امنیت کامل و به آرامی سپری شد که همکاران ما در نیروی انتظامی هم در این زمینه همراه با مردم در ایجاد آرامش شریک بودند. سردار انصاری در ادامه به استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بومی در تامین امنیت اشاره کرد و گفت: فرماندهی انتظامی استان از تمام ظرفیت های موجود در استان برای برقراری امنیت پایدار تلاش می کند و امیدواریم با مشارکت شهروندان شعار نوروزی «آرامش بهاری با نظم و امنیت» در راستای تامین هر چه بیشتر امنیت در ایام نوروز محقق شود.برچسب ها :


  • error: Content is protected !!