روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 12009
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
تعداد نظرات: ۲

سردار این چه معیاری است/ از آماده باش ها بگو!


سردار این چه معیاری است/ از آماده باش ها بگو!
سردار هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ در ایام تعطیلات عید، فرصت را غنیمت دید تا به استاندار کهگیلویه و بویراحمد بتازد و هرجا تریبون یارش بود و صدای بلندگو بلندتر، روی سخن به استاندار داشت و رک و راست به مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد حمله می کرد، حال اگر بدانیم معیار این انتقادهای کوبنده […]

سردار هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ در ایام تعطیلات عید، فرصت را غنیمت دید تا به استاندار کهگیلویه و بویراحمد بتازد و هرجا تریبون یارش بود و صدای بلندگو بلندتر، روی سخن به استاندار داشت و رک و راست به مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد حمله می کرد، حال اگر بدانیم معیار این انتقادهای کوبنده چه بود، شاید طنزگونه به نظر آید، شاید هم گریستن مرهمی بر کاهش درد باشد.
بله، از دیدگاه عدل هاشمی پور اگر معاون استاندار، مدیرکل، آبدارچی و بالاخره یک نیرو هم شده با نظر ایشان و از ستاد ایشان انتخاب شود، استاندار می شود مرد عمل و توانمند و رفیق دوران جنگ و اگر انتخاب نشود، می شود کسی که مدیریت را رها کرده و بلد نیست و نمی تواند.
این چه معیار مضحکی است که توانمندی یک استاندار را با میزان نیروهای به کارگرفته شده از ستاد فلان نماینده بسنجیم، روز اول بگوییم، رفیق دوران جنگیم و روز آخر چون منافع شخصی مان در بکارگیری لیدرهایی که به آنها قول مدیرکلی داده ایم برآورده نشد، زبان به انتقاد بگشاییم و حرف های عامه پسند بزنیم و کل عملکرد یک مقام اجرایی را پشت یک علامت سوال بگذاریم.
قطعا نماینده کهگیلویه بزرگ که این روزها تریبون به تریبون لحظه شماری می کند تا علیه استاندار حرفی بزند، خوب می داند که در دوران استاندار سابق که اتفاقا از همین حوزه کهگیلویه هم بود در بحث مدیریت استان چه پیش آمد. به نظر می رسد احمدی مشغول آوار برداری است، آوار برداری تمام خرابی های مدیریت گذشته که مدیران برای استاندار و قدرت او تره هم خرد نمی کردند.
از سردار باید پرسید اگر معیار خوب بودن استانداران، افراد است، استاندار سابق که خودش از حوزه انتخابیه شما بود، آیا کهگیلویه آباد شد، آیا دهدشت از خالی از سکنه شدن نجات یافت؟ معلوم است که نه. پس معیار افراد نیستند، توانمندی، مدیریت و شایستگی است که معیار سنجش خوب و بد بودن یک مدیر اجرایی است نه اینکه فلان عضو ستاد آقای نماینده، حالا معاون، مدیرکل، کارشناس و آبدارچی نشد پس همه چیز خراب است.
اتفاقا خرابی استان علتش همین دخالت های بی جای نمایندگان و نیروهای گوش به فرمانشان است. نیروهایی که به جای استاندار از نماینده دستور می گیرند. احمدی باید چند رئیس دانشگاه و رئیس بانک عوض کند تا به مدیران و فرمانداران این استان نشان دهد که حرف اول را باید استاندار بزند.
آقای هاشمی شما از آماده باهاش انتخاباتی تان بگویید، از من آمده ام هایتان و بگذارید استاندار راه خودش را برود، در پایان کار این مردم هستند که ارزیابی خواهند کرد.

پیمان فرامرزی- روزنامه نگاربرچسب ها :


انتشار یافته: ۲
  1. سلام جناب فرامرزی، میشه بفرمایید آخرین بازی اومدید کهگیلویه کی بوده؟ لااقل تشریف بیارید بعد در مورد وعده های سردار قضاوت کنید…

  2. با سلام خدمت همه اصحاب رسانه و الاخصوص آقای فرامرزی
    در اول عرض کنیم که واقعا نباید هر مطلبی را رسانه ها چاپ کنند و الکی هزینه و وقت مردم با یک تیتر گرفته شود خواهشمندیم لطف کنید مطالب ارزشمند و درخور شان بزنید و هر کسی که به نوع نگرانی از کسی دارد و قصد به بازی گرفتن آبروی رجال سیاسی را دارد نباید این چنین فضا را برایش مهیا باشد تا بتواند در چنین میدان هایی مانور دهد
    جناب آقای فرامرزی فکر نکنید وقتی در دوره ای که شما و دوستانتان نتوانسته اید به مقام و مسئولیتی برسید و شایستگی آنرا را نداشته اید باید چنین بی انصافانه به انسان های شرافتمند و خدوم حمله کنید مطمعن باش که اولا در این دوره هم شما و هم مرامانتان در آخر صف ها هستید و …. یه ضرب المثل داریم که میگه به دعای گربه سیاه بارون نمیاد


  • error: Content is protected !!