روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 12022
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
تعداد نظرات: ۳

جوابیه سردار هاشمی پور به مطلب “سردار این چه معیار است/ از آماده باش ها بگو”


جوابیه سردار هاشمی پور به مطلب “سردار این چه معیار است/ از آماده باش ها بگو”
در پی انتشار مطلبی با عنوان “سردار این چه معیار است/از آماده باش ها بگو” (کلیک کنید) در روزنامه امید مردم، روابط عمومی و رسانه نماینده کهگیلویه با ارسال جوابیه ای به این مطلب واکنش نشان داد که در ذیل عینا درج می گردد: دغدغه سردار هاشمی مطالبات مردم بوده نه خواسته سیاسی و جریانی/رسالت […]

در پی انتشار مطلبی با عنوان “سردار این چه معیار است/از آماده باش ها بگو” (کلیک کنید) در روزنامه امید مردم، روابط عمومی و رسانه نماینده کهگیلویه با ارسال جوابیه ای به این مطلب واکنش نشان داد که در ذیل عینا درج می گردد:

دغدغه سردار هاشمی مطالبات مردم بوده نه خواسته سیاسی و جریانی/رسالت حرفه ای ایجاب میکرد قبل از قضاوت، نامه نماینده به استاندار را مطالعه و منتشر می کردید

جناب فرامرزی ؛
اینکه نماینده کهگیلویه بزرگ، جناب استاندار را رک و راست مورد سوال قرار میدهد نه طنزگونه است و نه نیاز دارد به گریستن !!!
بلکه شجاعت است و مطالبه گری ،
این را جنابعالی بهتر از هر کسی خوب درک میکنی.

رسالت و حرفه خبری ایجاب کرده و میکند که شما بعنوان یک خبرنگار ابتدا نامه ی سردار هاشمی پور به استاندار را با دقت مطالعه، تحلیل و منتشر می نمودی .
اما یقین دارم چنانچه حتی سطحی مطالعه اش می کردی، چنین تحلیل و اظهار نظر سطحی و سخیف نمی نمودی.
در نامه و گفتار حاج هاشمی کجا سخن از بکارگیری نیرو از طیف سیاسی مشخصی بیان شده ؟

بهتر است بجای ایجاد تشویش و نگارش تراوشات ذهنی !! بدانید که دغدغه های هاشمی پور عام بوده و اصلا در بیان مطالبات کلی مردم انقلابی و ولایی کهگیلویه بزرگ قید جناحی و سیاسی را وارد ندانسته و نمی داند. و هرگز عقب نشینی هم نخواهد کرد.

کلی گویی جنابعالی در مورد عملکرد استاندار جدید و آوار برداری!!!! از مدیریت گذشته استان موجب وهن ، تعجب و شبه مدح از استاندار و مخالفت با نماینده کهگیلویه بزرگ است که نه تنها سندیتی ندارد بلکه هیچ سنخیتی هم با حرفه و رسالت شریف خبرنگاری ندارد.

اگر مایلی از آماده باش ها بدانی
دوربین و ابزار کارت را بردار و سری بزن به منطقه پادوک کهگیلویه، پتروشیمی، راههای ارتباطی و روستایی، مدارس و مراکز درمانی خیر ساز، گازرسانی به مناطق دشمن زیاری، چاروسا، دیشموک و …
در پایان انتظار میرود نقادی ها در سایه عدل و انصاف باشد و یقین داشته باشید نماینده مردم در مجلس از انتقادهای سازنده به همراه ارائه راهکار صمیمانه استقبال می نماید.

روابط عمومی و رسانه مهندس عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگبرچسب ها :


انتشار یافته: ۳
  1. …ای جواب ندین با این جوابیه تون

  2. سردار چیکار کرد که خبرنگارا دوربین بردارن بیان کو پتروشیمی کو جاده روستایی کو آب کشاورزی کو فسفات چرام

  3. واقعا پاسخ ضعیفی بود و بنظرم یکی از ایرادات وارده بر سردار هاشمی نبود یک نیروی متخصص رسانه ای دلسوز در کنار ایشان است وگرنه خیلی تشویش ها تا الان انجام نگرفته بود


  • error: Content is protected !!