روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 12163
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۲
تعداد نظرات: ۰

مسکن مهر جمعه بازار خالی از سکنه شد/ این آپارتمان ها آسیب جدی دیده اند


مسکن مهر جمعه بازار خالی از سکنه شد/ این آپارتمان ها آسیب جدی دیده اند
مسکن مهر جمعه بازار یاسوج که هنوز یکسال از تحویل آن به مالکان نگذشته، به علت آسیب های جدی در زلزله های اخیر خالی از سکنه شده و ساکنان این آپارتمان ها ماندن در چادر و زیرباران را به گذران زندگی زیر سقف ها و دیوارهای ترک خورده ترجیح داده اند. به گزارش امید مردم، […]

مسکن مهر جمعه بازار یاسوج که هنوز یکسال از تحویل آن به مالکان نگذشته، به علت آسیب های جدی در زلزله های اخیر خالی از سکنه شده و ساکنان این آپارتمان ها ماندن در چادر و زیرباران را به گذران زندگی زیر سقف ها و دیوارهای ترک خورده ترجیح داده اند.
به گزارش امید مردم، در پی زلزله ۵٫۳ ریشتری ۱۲ اردیبهشت ماه در شهر یاسوج، مسکن مهر جمعه بازار دچار ترک های جدی در سقف ها، دیوارها و حتی نمای بیرونی ساختمان شد که بعد از آن در اثر زلزله ۴٫۸ و ۴٫۲ ریشتری و پس لرزه های دیگر آسیب های وارده به این مجتمع ها به شدت بالا رفته به طوری که اکثر قریب ساکنان این خانه های به اصطلاح پفکی را ترک گفته اند.
ساکنان منازل مهر جمعه بازار یاسوج معتقدند که آسیب های وارده به ساختمان هایشان آنقدر جدی است که حتی ممکن است در اثر کوچکترین فشاری فرو بریزد لذا ماندن در آنها به هیچ وجه ایمن نیست.
امروز شش زلزله یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند و در حالی که هوای بارانی و سرد نیز امکان بیرون ماندن را برای مردم سخت کرده بود اما ساکنان آپارتمان های مسکن مهر جمعه بازار ترجیح داده اند که تحت هیچ شرایطی در این منازل نمانند، بسیاری از آنها در خیابان های اطراف مجتمع چادر زده اند و خواسته آنها از مسئولان قضایی و استاندار (در گفتگو با خبرنگار ما) پیگیری برخورد با پیمانکاران، ناظران و افرادی بودند که در ساخت این منازل به این حد کم کاری کرده اند، است