روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 12180
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
تعداد نظرات: ۰

با حضور مسئولان، خیران و هنرمندان قوم لر در یاسوج برگزار می شود/ همایش بزرگداشت با هدف تامین هزینه های درمان یک هنرمند هم استانی/ شما هم دعوتید


با حضور مسئولان، خیران و هنرمندان قوم لر در یاسوج برگزار می شود/ همایش بزرگداشت با هدف تامین هزینه های درمان یک هنرمند هم استانی/ شما هم دعوتید
مراسم بزرگداشت هنرمند هم استانی، حسین دیل، امروز با حضور خیران و مسئولان استانی با هدف تامین هزینه های درمانی این هنرمند در یاسوج برگزار می شود. انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی ابتکاری مراسم بزرگداشتی را برای یکی از هنرمندان استان که دچار بیماری است، ترتیب داده اند تا […]

مراسم بزرگداشت هنرمند هم استانی، حسین دیل، امروز با حضور خیران و مسئولان استانی با هدف تامین هزینه های درمانی این هنرمند در یاسوج برگزار می شود.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی ابتکاری مراسم بزرگداشتی را برای یکی از هنرمندان استان که دچار بیماری است، ترتیب داده اند تا از این طریق بتوانند، بخشی از هزینه های درمان این هنرمند نقاش را از طریق خیرین جمع آوری نمایند.
به گزارش امید مردم، به گفته دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، حسین دیل از هنرمندان برجسته استان در عرصه نقاشی است که گرفتار بیماری شده است و بر این اساس تعدادی از هنرمندان با همراهی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تصمیم گرفته اند که مراسمی با عنوان « ناز انگشتای بارون تو باغم می کنه…» را برای بزرگداشت این هنرمند برگزار کنند.
فرشید بهزادیان می گوید که در این مراسم، احسان حیدری، کورش رضوانی فر، کورش اسدپور به همراه جمعی از هنرمندان بین المللی قوم لر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
براساس اعلام این انجمن، مراسم بزرگداشت این هنرمند روز یکشنبه ۲۳ اردیبشهت ماه، از ساعت ۲۱ تا ۲۳ با حضور مسئولان استانی، خیرین و هنرمندان قوم لر برگزار خواهد شد و عموم مردم نیز می توانند در این مراسم شرکت کنند.برچسب ها :