روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 2057
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰
تعداد نظرات: ۱
زور مدیر کل هم به کارمندان نرسید؛

ورزشکاران در پارک خوابیدند


ورزشکاران در پارک خوابیدند
19 سویت به عنوان مهمانسرا در مرکز استان برای مهمانان ورزشی وجود دارد که متاسفانه این سویت ها را به عنوان خانه سازمانی در اختیار 19 نفر از کارمندان این اداره کل قرار داده اند و ورزشکاران دعوت شده شب را در پارک خوابیدند.

به گزارش امید مردم ؛ تعدادی از ورزشکاران هم استانی که از سایر شهرستان ها برای اجرای برنامه در همایش پیاده روی به یاسوج دعوت شده از حداقل امکانات رفاهی نیز بی بهره بوده اند. خبرنگار امید مردم این ورزشکاران را در حالی شب قبل از برگزاری همایش مشاهده کرد که در یکی از بلوارهای شهر مشغول صرف نان و پنیری بودند که شاید از مغازه های اطراف به نسیه گرفته بودند و به امید درخشش دوباره خورشید سر را بر چمن های سبز و نمور بلوار گذاشتند تا بتواند برای ابرو و عزت استانشان برنامه اجرا کنند و آبرومندانه نام استانشان را در کشور فریاد بزنند.
این در حالی است که مدیر کل ورزش و جوانان استان در اردیبهشت سال جاری در نشست با خبرنگاران بر حفظ عزت و احترام ورزشکاران استان تاکید داشت و معتقد بود که « حرمت ورزشکاران استان را نگه می داریم و دیگر اجازه نمی دهیم عزت و احترام ورزشکاران استان خدشه دار شود.»
ایزدپور که نقد منصفانه را گامی در جهت بهبود و توسعه ورزش استان می داند و از آن استقبال می کند باید به این سوال پاسخ دهد که کدام عزت و احترام برای ورزشکاران استانی در همایش پیاده روی حفظ شد؟ آیا خوابیدن ورزشکاران بر چمن های نمور و سرد بدون زیرانداز و روانداز حفظ عزت و احترام محسوب می شود؟
این اتفاق در حالی روی داد و می دهد که 19 سویت برای اسکان میهمانان ورزشی به نام هیات های ورزشی درمرکز استان وجود دارد اما یک سوال در این جا مطرح می شود که چه کسانی از این سویت ها و مهمانسرا استفاده می کنند و اگر به نام ورزشکارن و میهمانان ورزشی استان می باشد به کام چه کسانی روا گردیده است ؟

زور مدیرکل به کارمندان نرسید
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار امید مردم با بیان اینکه 19 سویت به عنوان مهمانسرا در مرکز استان برای مهمانان ورزشی وجود دارد گفت: متاسفانه این سویت ها را به عنوان خانه سازمانی در اختیار 19 نفر از کارمندان این اداره کل قرار داده اند .
حکمتی اصل افزود: واگذاری این سویت ها به کارمندان از زمان مدیرکل اسبق ( شفیعی ) در اختیار این افراد قرار گرفت و تا کنون ادامه دارد.
وی با بیان اینکه بعد از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، مصوب گردید که این سویت ها تخلیه گردیده و در اختیار هیات ها قرار گیرد اما باید گفت که متاسفانه زورش نرسید و سویت ها همچنان در تصرف کارمندان قرار دارد.
حکمتی افزود: مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنان به فکر تخلیه این سویت ها و واگذاری به هیات ها می باشد اما تا کنون موفق به این کار نشده است.
وی از رسانه ها خواست تا در این زمینه یاریگر مدیر ورزش و جوانان استان باشند و افزود: ما هم برای اجرای این برنامه پا به پای رسانه ها گام برمی داریم.

کسی را دعوت نکرده ایم / ورزشکاران در همایش اجرا برنامه کرده اند!
رئیس هیات ورزش های همگانی استان نیز در گفت و گو با خبرنگار امید مردم ضمن ابراز رضایت از برگزاری همایش پیاده روی گفت: بر خلاف سالهای قبل برنامه به صورت منظم و بدون حاشیه اجرا گردید وجوایز نیز به برندگان اهدا گردید.
محمد رضا رهامی در پاسخ به این سوال که برخی از ورزشکاران که در همایش پیاده روی به اجرا برنامه پرداخته بودند شب را در پارک به سر بردند گفت: ما کسی را از سایر شهرستان های استان دعوت نکردیم و تنها ورزشکاران ورزش باستانی را دعوت کرده بودیم که امکانات لازم را در اختیار آنان قرار دادیم .
وی افزود: قرار بود از وررزشکاران یاسوج استفاده شود و اگر از سایر شهرستان ها ورزشکاری دعوت شده بود بدون هماهنگی بود. رئیس هیات ورزش های همگانی افزود: کسی برای مکان استراحت به ما مراجعه نکرد و نیازی هم به دعوت ورزشکاران از سایر شهرستان ها نداشتیم . سخنان رئیس هیات ورزش های همگانی استان در حالی مطرح می شود که همین بازیکنان که از سایر شهرستانها به این همایش آمده بودند در حضور نماینده فدراسیون و استاندار و نماینده مردم بویراحمد و دنا و سایر شرکت کنندگان به اجرای برنامه پرداختند. به راستی اگر دعوت نشده بودند چرا اجرای آنها در برنامه گنجانده شده بود.
رهامی همچنین در مورد تلاش برای بازگرداندن سویت های مهمانسرای ورزش و جوانان گفت : ما در جریان این موضوع نیستیم. وی افزود: نه نیازی به سویت داشته و نه داریم ونه آن را دنبال می کنیم که چه کسی داخل آن است .
حال با این شرایط به نظر می رسد توجه به زیرساخت های ورزشی در استان و برنامه ریزی صحیح و مدون و همچنین نظارت بر حسن اجرای این برنامه ها برای توسعه ورزش استان ضروری است و لازم است مدیر ورزش استان هر چه سریعتر با کمک دستگاهای نظارتی نسبت به تعیین تکلیف سویت های مهمانسرای آن اداره کل اقدام نماید تا بتواند در زمان های لازم و ضروری مورد استفاده قرار گیرد چرا که تصرف غیرقانونی این مهمانسرا از یک سو باعث سردرگمی هیات های ورزشی استان برای میزبانی از میهمانان ورزشی گردیده و از سوی دیگر آن اداره کل مجبور به اسکان میهمانان در هتل ها و اقامتگاههای مرکز استان می باشد که باعث تحمیل هزینه های گزافی به بیت المال می گردد.برچسب ها :


انتشار یافته: ۱
  1. واقعا ناراحت شدم . به نظرم اگر اقای ایزدپور می دانست یه فکری می کرد آدم خوب و خوش برخوردیه . کاری به بقیه ندارم اما از این خبر واقعا ناراحت شدم . ورزشکار باید دلگرم باشد.