روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 356
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن, ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۶
تعداد نظرات: ۱
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد؛

رسانه ها از بزرگ نمایی اخبار منفی استان بپرهیزید


رسانه ها از بزرگ نمایی اخبار منفی  استان بپرهیزید
بزرگ نمایی بعضی از اخبار منفی استان توسط برخی از رسانه ها چهره استان ما را خدشه دار می کند و رسانه ها باید از انتشار این گونه اخبار پرهیز نمایند چرا که بار منفی محسوسی برای استان در پی خواهد داشت.

بزرگ نمایی بعضی از اخبار منفی استان توسط برخی از رسانه ها چهره استان ما را خدشه دار می کند و رسانه ها باید از انتشار این گونه اخبار پرهیز نمایند چرا که بار منفی محسوسی برای استان  در پی خواهد داشت.

فرمانده  انتظامي استان كهگيلويه و بويراحمد در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه  با بیان این مطلب به  تاثیر فراون نقش رسانه ها در کاهش اسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت :رسانه ها پل ارتباطی  مردم با مسئولین هستند و بخش عظیمی از پیشگیری آسیب های اجتماعی به عملکرد رسانه ها برمی گردد به گزارش امید ، سرهنگ غلامعباس غلامزاده گفت: ما کاملا واقف هستیم که رسانه های استان با دلسوزی و به صورت جدی پیگر موضوع هستند.
وی افزود: در چند سال اخیر افکار عمومی بر این باور است که باید از مولفه ها و منابع قدرت در جامعه بهره گیری کند تا بتواند در کنارش از این سرمایه ها استفاده کند .
وی افزود:چیزی که ما احساس میکنیم  باید بیشتر انجام بگیرد سوق دادن افکار عمومی در بخش تولید امنیت است و اگر مشکلی  وجود دارد باید رصد شود و رسانه ها می توانند در تولید امنیت نقش کلیدی داشته باشند .
سرهنگ غلامزاده در ادامه افزود:قانون مداری رمز موفقیت هر کشوری در تولید امنیت است و رسانه ها به واسطه اینکه بیشترین ارتباط را با مردم دارند می توانند ایفا کننده نقش مهمی در نهادینه کردن قانون مداری داشته باشند .
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن گلایه از برخی از رسانه های استان اظهار داشت:بزرگ نمایی بعضی از اخبار منفی استان توسط برخی از رسانه ها چهره استان ما را خدشه دار می کند و رسانه ها باید از انتشار این گونه اخبار پرهیز نمایند چرا که بار منفی محسوسی برای استان  در پی خواهد داشت.
سرهنگ غلامزاده  در ادامه به تشریح برخی از عملکرد پلیس طی 10 ماه گذشته پرداخت و گفت:در 10 ماه سال جاري 46 درصد افزايش كشفيات سرقت هاي طلا فروشي و لوازم خانگي و لوازم خودرو داشته ايم كه بيشتر آنها مربوط به سال هاي گذشته بوده است.
وي از دستگيري 50 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در 10 ماهه سال جاري در اين استان خبر داد و گفت: با كار اطلاعاتي و پليسي نيروي انتظامي اين استان نيز 170 خودرو قاچاقچيان توقيف شد.
فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان کرد:2 هزار و 940 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی 10 ماه گذشته در طرح پاکسازی مناطق آلوده کشف گردیده که در حوزه پاکسازی ما افزایش 22 درصدی کشفیات داشته ایم که نشان از توان بالا و اقتدار نیروی انتظامی استان است.
سرهنگ غلامزاده در پایان از کاهش تلفات جاده ای خبر داد و گفت:نسبت به مدت مشابه سال قبل 5 درصد کاهش تلفات جاده ای داشته ایم .
انتهای پیام

انتشار یافته: ۱
  1. سرهنگ چرا اجازه میدید در شهری که پارکینگ نداره اینهمه ماشینو با جرثقیل حمل کنند