روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 4687
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
تعداد نظرات: ۳
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری:

1435 مجوز استخدام در کهگیلویه و بویراحمد باطل شد


1435 مجوز استخدام در کهگیلویه و بویراحمد باطل شد
هزار و 435 مجوز استخدام که در قالب طرح مهرآفرین در دولت قبل به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته بود باطل شده است.

هزار و 435 مجوز استخدام که در قالب طرح مهرآفرین در دولت قبل به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته بود باطل شده است.
به گزارش امید مردم، مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری گفت: یکهزار و 435 مجوز باطل شده طرح مهرآفرین دولت قبل ازسوی استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و معاونت منابع انسانی در حال پیگیری است.

وحید محمدی تبار  افزود: موضوع مجوزهای استخدامی طرح مهرآفرین در کهگیلیویه و بویراحمد در سال گذشته با جدیت در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: در دولت دهم مجوزهای مختلفی برای استخدام از جمله یک مجوز یک هزار نفری، یک مجوز 146نفری، یک مجوز 100نفری استخدام و یک مجوز 189 نفری نیز تبدیل وضعیت از قرارداد کار معین به پیمانی صادر شده است.

وی با بیان اینکه مسوولان وقت در عملیاتی کردن این مجوزها کوتاهی کرده اند، افزود: در صورتی که در دولت قبل انتشار آگهی این مجوزها صورت می گرفت ،در دولت جدید می توانستیم موافقت همه این مجوزها را بگیرم.

محمدی تبار به احیا و عملیاتی شدن مجوز 146 نفر از ایثارگران با تلاش استاندار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و بنیاد شهید استان، اشاره کرد و گفت: احیای سایر مجوزها نیز با ارسال نامه ای از سوی استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه احیای مجوزهای باطل شده طرح مهر آفرین را در سفر اخیر معاون رئیس جمهور به استان بررسی شد، اظهار کرد: دکتر نوبخت، قول مساعدت در این زمینه را دادند.برچسب ها :


انتشار یافته: ۳
  1. کسی که می خواهد فرافکنی نماید توجه ندارد که طرف مقابلش خیلی به برنامه و وظیفه کاریش کاملا اشراف واگاه است درود بر دکتر فرهاد باقرپور نجف اباد

  2. استخدام دراماکن دولتی همه سفارشی است..اگر حاضر شوید بیایم و ثابت کنم …

  3. نمونه بارزش برادر خودم است که با معدل الف از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده با وجود 5 بار شرکت در آزمون ادارات متفاوت و کسب رتبه اول علمی… متاسفانه صلیقه ای و سفارشی عمل کردند و کنار زده شد … بخواهید میایم و ثابت می کن …. آخرتی هم وجود دارد ….بیشتر عمل نماییم تا حرف بزنیم….