روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 6410
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
تعداد نظرات: ۰

وقتی به رتبه ششم در گروه سوم افتخار می‌کنیم/ رتبه ورزش استان در کشور واقعا چند است؟


وقتی به رتبه ششم در گروه سوم افتخار می‌کنیم/ رتبه ورزش استان در کشور واقعا چند است؟
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در یاسوج با افتخار از رتبه ششمی کهگیلویه و بویراحمد در گروه سوم استان‌های کشور از نظر ورزشی سخن گفت و از لیست بلند و بالایی بخاطر این رتبه تشکر کرد. به گزارش امید مردم، در حالی جهانبخش ایزدپور دلخوش به […]

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در یاسوج با افتخار از رتبه ششمی کهگیلویه و بویراحمد در گروه سوم استان‌های کشور از نظر ورزشی سخن گفت و از لیست بلند و بالایی بخاطر این رتبه تشکر کرد.

به گزارش امید مردم، در حالی جهانبخش ایزدپور دلخوش به رتبه ششم استان در گروه استان‌های توسعه نیافته است که رتبه واقعی ورزش استان در کشور به اذعان خود او ۲۴ است و در واقع این رتبه نه جای تشکر دارد و نه جای افتخار.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در گروه سوم(استان‌های توسعه نیافته) رتبه ششم ورزش را در کشور دارد که باید با تلاش و همت ورزشکاران این رتبه را به یک تا ۳ برسانیم.

جهانبخش ایزدپور در مجمع سالیانه هیأت همگانی کهگیلویه و بویراحمد  اقدامات هیأت همگانی استان را قابل وصف دانست و افزود: با عملکرد خوب هیأت همگانی استان تاکنون توانسته‌ایم جزو دستگاه‌های برتر کشور در ورزش همگانی شناخته شویم.

وی گفت: علی‌رغم تلاش‌های چشمگیر این هیأت انتظار داریم همت بیشتری صورت گرفته و ورزش همگانی در استان ما توسعه پیدا کرده و پیشرفت بیشتری کند.

وی با بیان اینکه میزان سرانه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد یک متر و ۹ سانتی مترمربع به ازای هر نفر است، تصریح کرد: استان ما با داشتن این سرانه ورزشی توانسته رتبه نخست را در کشور کسب کند.

وی رتبه کشوری استان در بخش ورزش را ۲۴ بیان کرد و گفت: البته استان ما در گروه سوم (استان‌های توسعه نیافته) رتبه ششم را در کشور دارد که باید با تلاش و همت ورزشکاران این رتبه را به یک تا سه برسانیم ضمن اینکه کسب رتبه ششم گروه سه نیز نتیجه مدیریت خوب کارکنان، ورزشکاران، پیشکسوتان و اصحاب رسانه است.

ایزدپور اظهار امیدواری کرد که سال ۹۵ سال شکوفایی ورزش استان باشد و یادآور شد: البته باید توجه داشت که تاکنون در بخش آموزش و امور فرهنگی و جوانان نیز جزو ۱۰ استان برتر کشور هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، ورزشکاران این استان را توانمند و پرانرژی دانست و  گفت: کهگیلویه و بویراحمد ۱۷۹ قهرمان آسیایی و جهانی دارد.

وی سامان پاکباز، اسماعیل دژه، شبنم بهشت و طاهره آذر پیوند را از جمله ورزشکاران افتخارآفرین استان عنوان کرد و بیان داشت: در طول تاریخ ورزش استان ما سهمیه المپیک نداشتیم و امسال به همت ورزشکاران توانمندمان توانستیم سهمیه المپیک بگیریم.

ایزدپور ضمن آروزی موفقیت برای تمامی ورزشکاران استان به هیئت همگانی قول داد در خصوص تامین و واگذاری مکان مناسب جهت برنامه‌ریزی این هیئت و رفع مشکلات جهت کمک به توسعه و پیشرفت ورزش استان در حد توان و قانون همکاری و حمایت لازم را از آنها داشته باشد.

انتهای پیام/برچسب ها :


  • error: Content is protected !!