روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 6412
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
تعداد نظرات: ۴

تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد چقدر صحت دارد؟


تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد چقدر صحت دارد؟
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بحث فرماندار تهران به عنوان جانشینی خود را تکذیب کرد و گفت: در استان ماندگارم. به گزارش امید مردم، سید موسی خادمی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود عیسی فرهادی فرماندار تهران به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتخاب می‌شود آیا صحت دارد، اظهار داشت: تاکنون چنین چیزی را […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بحث فرماندار تهران به عنوان جانشینی خود را تکذیب کرد و گفت: در استان ماندگارم.

به گزارش امید مردم، سید موسی خادمی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود عیسی فرهادی فرماندار تهران به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتخاب می‌شود آیا صحت دارد، اظهار داشت: تاکنون چنین چیزی را نشنیده‌ام و فعلا در استان ماندگارم.

وی همچنین اخبار مربوط به تغییر معاونان استاندار کهگیلویه و بویراحمد را شایعه دانست و افزود: هنوز در این زمینه خبری نیست.

در افکار عمومی بحثی مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جایگزینی عیسی فرهادی فرماندار تهران که از افراد مورد وثوق وزیر کشور و دارای مشی اعتدالی است، وجود دارد.برچسب ها :


انتشار یافته: ۴
  1. با این تیترا به جایی نمی رسین
    دکتر خادمی با نمایندگان فعلی بازهم استانداره و نمایندگان حمایتش می کنن

  2. دیگه وقتشه بره
    امیدوارم یک استاندار فعال بیاد

  3. آقای خادمی یک عملکرد مفید نداشته پس هکون بهتر که عزل بشه استاندار غیر بومی خیلی بهتره

  4. استانداری که فرق می گذاره …من روحانی چندین بار رفتم برای رفع مشکلات اجازه ملاقات نمی داد.ولی به راحتی افرادی با لباسهای آستین کوتاه وکت شلواری استقبال می کرد.این شخص نیتش تا آخر خواند باید نیروهای مذهبی ومردمی زودتر با این افراد برخورد کنند.