روزنامه‌ی امید مردم
امروز : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 6512
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۱
تعداد نظرات: ۳
صدای اعتراض صنعتگران استان درآمده است؛

تلاش زارع و استاندار برای پوشاندن ضعف‌های همدیگر


تلاش زارع و استاندار برای پوشاندن ضعف‌های همدیگر
در حالی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شواری گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت از هیچ تلاشی دریغ نکرد تا آمار صنایع راکد را به نوعی پایین بیاورد و از بار فشار افکار عمومی بر خود و نماینده بویراحمد به عنوان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بکاهد، زارع نیز با انتشار پیامی خادمی […]

در حالی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شواری گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت از هیچ تلاشی دریغ نکرد تا آمار صنایع راکد را به نوعی پایین بیاورد و از بار فشار افکار عمومی بر خود و نماینده بویراحمد به عنوان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بکاهد، زارع نیز با انتشار پیامی خادمی را صادق، عادل و موفق در عمل خواند.

به گزارش امید مردم، استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنان که پیشتر در رسانههای استان منتشر شد، آمار رکود بیش از ۶۲ درصدی صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی استان را رد کرد تا با آمار ۴۰ درصدی شرکت شهرک‌های صنعتی کمی از نگرانی مردم نسبت به صنایع بکاهد.

صنایعی که علی رغم داشتن یک نماینده در کمسیون صنایع و معادن، دیگر نه تنها سرپا نیستند که زیر تیغ استاندار نیز قرار دارند و با دستور وی در همان شورا قرار شد، که هر واحدی که امیدی به راه‌اندازی مجدد آن نیست چه به بهانه نداشتن توجیه و چه به بهانه مخروبه شدن از لیست واحدهای راکد خارج شوند، موضوعی که انتقاد شدید رسانه‌ها را در پی داشت و رییس اتاق تعاون استان نیز در راستای پیوستن به کمپین اعتراض به رکود صنایع در استان، در مصاحبه‌ای نرخ رکود در صنایع کهگیلویه و بویراحمد را ۶۵ درصد اعلام کرد.

موضوعی که جبار کیانی پور، رییس اتاق بازرگانی استان نیز آن را پیشتر اعلام و رکود واحدهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد را بیش از ۶۲ درصد دانسته بود. تلاش استاندار برای پوشاندن این آمارها و ضعف شدید در بخش صنایع استان، اعتراض صنعتگران و بخش خصوصی را درآورده است و اکنون انتقادات شدیدی به عملکرد خادمی از سوی بخش خصوصی وارد است.

حال علی رغم همین یک مورد ضعف شدید استاندار، نماینده بویراحمد و دنا با انتشار پیامی خادمی را موفق می‌داند و وی را صادق و عادل معرفی می‌کند.

استاندار در حالی از سوی نماینده بویراحمد و دنا با این صفات معرفی می‌شود که با انتشار اخبار مربوط به وضعیت پروژه های عمرانی در شهرستان‌های استان مشخص شد که شهرستان‌های بویراحمد و کهگیلویه، یک ریال از اعتبارات ماده ۱۸۰ بهره نبرده‌اند، اما در نقطه‌ای دیگر از استان و در گچساران پروژه‌های عمرانی با اعتبارات ماده ۱۸۰ فعال‌اند و از آن استفاده کرده‌اند.

زارعی در پیام خود همچنین ضمن تکذیب تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد، این شایعه را بر گردن رسانه‌ها می‎اندازد و آن را بازی رسانه‌ای می‌داند و رسانه ها را متهم به تشویش اذهان عمومی می‌کند.

نماینده بویراحمد و دنا همچنین حمایت از نیروهای بومی را وظیفه همگان می‌داند.برچسب ها :


انتشار یافته: ۳
  1. از همدیگه حمایت نکنن چیکار کنن!!!!!!!!!!

  2. پروژه ها تعطیل بیکاری رو به رشد صنعت داغون طلاق افزایش یافته و ….
    باید با این همه افتخار کسب شده از هم تعریف کنند

  3. دقبقا اینا بازی رسانه ایه برای حذف استاندار محبوب مردم و نمایندگان