روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 7715
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر, ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
تعداد نظرات: ۰

دومین شماره نشریه تخصصی ایثار و شهادت «ستارگان دنا» منتشر شد


دومین شماره نشریه تخصصی ایثار و شهادت «ستارگان دنا» منتشر شد
دومین شماره ستارگان دنا، نشریه تخصصی فرهنگ ایثار شهادت و دفاع مقدس منتشر شد. به گزارش روابط عمومی روزنامه  امید مردم، دومین شماره از نشریه اولین و تنها نشریه تخصصی فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد در ۱۲ صفحه منتشر و بر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌ها رفت. بر اساس این گزارش […]

دومین شماره ستارگان دنا، نشریه تخصصی فرهنگ ایثار شهادت و دفاع مقدس منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی روزنامه  امید مردم، دومین شماره از نشریه اولین و تنها نشریه تخصصی فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد در ۱۲ صفحه منتشر و بر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌ها رفت.
بر اساس این گزارش در شماره مهرماه ستارگان دنا، مطالبی چون «زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، زمینه یابی تهاجم عراق علیه ایران، عملیات ثامن الائمه طلیعه استراتژی هجوم و بازهم ما شرمنده‌ایم» منتشر شده است.
همچنین شماره دوم «ستارگان دنا» حاوی گفتگوهایی با شکرالله واهبی زاده از فرماندهان و جانبازان استان در دوران دفاع مقدس و عزیز قلی نیکپور، فرمانده یگان تکاوران تیپ ۴۸ فتح است.
«علل آغاز جنگ تحمیلی به روایت ژنرال مهدی»، «روایتی از عملیات کربلای ۴، از ۱۲۰ نفر فقط ۴ نفر زنده ماندند»، «جهان آرا تداعی کننده استقامت و پایداری» در بخش های روایت دیگر ستارگان دنا به چاپ رسیده است.
همچنین در این شماره از اولین نشریه تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد، شهدای دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شده و بخشی از زندگینامه و وصیت نامه این شهدا نیز در کنار معرفی آنها آمده است.
گفتنی است، «ستارگان دنا» اولین نشریه تخصصی فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس است که در گستره استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، فارس و چهارمحال و بختیاری انتشار می یابد.برچسب ها :