روزنامه‌ی امید مردم
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 7723
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر, ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
تعداد نظرات: ۰

استقبال کم‌نظیر کهگیلویه و بویراحمدی‌ها از تنها نشریه تخصصی ایثار و شهادت


استقبال کم‌نظیر کهگیلویه و بویراحمدی‌ها از تنها نشریه تخصصی ایثار و شهادت
مدیر مسؤول تنها نشریه تخصصی ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان استقبال گسترده‌ای از اولین نشریه تخصصی ایثار و شهادت داشتند. به گزارش فارس از یاسوج، همت‌الله دانش ظهر امروز در حاشیه بازدید رئیس بسیج مستضعفین به همراه خبرنگاران از نمایشگاه دفاع مقدس در یاسوج با بیان اینکه خلا وجود […]

مدیر مسؤول تنها نشریه تخصصی ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان استقبال گسترده‌ای از اولین نشریه تخصصی ایثار و شهادت داشتند.

به گزارش فارس از یاسوج، همت‌الله دانش ظهر امروز در حاشیه بازدید رئیس بسیج مستضعفین به همراه خبرنگاران از نمایشگاه دفاع مقدس در یاسوج با بیان اینکه خلا وجود یک نشریه تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت در استان احساس می‌شد اظهار داشت: تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری ما را بر آن داشت تا در راستای حفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت احساس تکلیف کنیم.

وی، انتشار نشریه ستارگان دنا را در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: دومین شماره نشریه ستارگان دنا در ماه جاری منتشر شد و خوشبختانه مورد استقبال گسترده عموم مردم قرار گرفت.

مدیر مسؤول تنها نشریه تخصصی ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دومین شماره این نشریه به بررسی زمینه‌های تهاجم عراق علیه ایران و علل آغاز جنگ تحمیلی پرداخته شده بیان کرد: در این شماره مصاحبه‌هایی با دو تن از سرداران استان در هشت سال دفاع مقدس منتشر شده است که به بررسی واقعیت‌های جنگ و تاثیر فرهنگ عاشورایی در پیروزی هشت سال دفاع مقدس تاکید داشت.

دانش، بررسی عملیات‌های دفاع مقدس را از دیگر رویکردهای ستارگان دنا دانست و تصریح کرد: در دومین شماره ستارگان دنا و با توجه به سالروز عملیات پیروزمندانه ثامن‌الائمه و شکست حصر آبادان به بررسی و تحلیل چگونگی انجام این عملیات پرداخته شده است.

وی متذکر شد: همانگونه که مقام عظمای ولایت بر زنده نگهداشتن یاد شهدا و نگاهبانی از فرهنگ ایثار و شهادت تأکید فرموده‌اند در دومین شماره ستارگان دنا به معرفی برخی از شهدای استان و همچنین بیان زندگینامه و وصیت‌نامه آنها اقدام کردیم.

مدیر مسؤول تنها نشریه تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این نشریه می‌تواند محلی برای بیان واقعیت‌های جنگ تحمیلی و همچنین بیان و ثبت خاطرات یادگاران هشت سال دفاع مقدس باشد، گفت: در تلاش هستیم تا با روحیه جهادی و تلاش مضاعف در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقدام و عمل مزین گشته فرهنگ غنی ایثار و شهادت که بر گرفته از فرهنگ عاشورایی است را به نسل کنونی و آینده منتقل کنیم.

دانش در ادامه با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بالاترین مشارکت را در هشت سال دفاع مقدس داشته است، گفت: این روحیه ولایت‌پذیری و جهادی در میان مردم این استان باعث شد تا نشریه ستارگان دنا با استقبال بی‌نظیر مردم روبرو شود به طوری که تاکنون توانسته است بالاترین شمارگان را در بین سایر نشریات داشته باشد.

 برچسب ها :