روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 9334
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
تعداد نظرات: ۰
دبیر ستاد حامیان مردمی دولت مردم در کهگیلویه و بویراحمد،

مصیب بزرگ، وجود ۸ میلیون نفر گرسنه در کشور است/ یارانه، تنها درآمد ۳۰ درصد جمعیت کشور/ مردم منتظر مناظره های بعدی باشند


مصیب بزرگ، وجود ۸ میلیون نفر گرسنه در کشور است/ یارانه، تنها درآمد ۳۰ درصد جمعیت کشور/ مردم منتظر مناظره های بعدی باشند
دبیر ستاد حامیان مردمی دولت مردم در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه برنامه اقتصادی دکتر قالیباف توسط ۵۰ اقتصاددان تدوین شده است، گفت: امروز ۳۰ درصد جمعیت کشور زندگیشان را فقط با یارانه می گذرانند و این مصیبت بزرگی است. به گزارش امید مردم، خلیفه خلقی پور در نشست خبری به میزبانی خبرگزاری […]

دبیر ستاد حامیان مردمی دولت مردم در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه برنامه اقتصادی دکتر قالیباف توسط ۵۰ اقتصاددان تدوین شده است، گفت: امروز ۳۰ درصد جمعیت کشور زندگیشان را فقط با یارانه می گذرانند و این مصیبت بزرگی است.
به گزارش امید مردم، خلیفه خلقی پور در نشست خبری به میزبانی خبرگزاری تسنیم دفتر کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه امروز ۱۰ درصد جمعیت کشور زیر خط مطلق فقر هستند و در خوشبینانه ترین حالت هشت میلیون گرسنه در کشور وجود دارد، افزود: در کشور مشکل منابع و امکانات وجود ندارد اما عامل این مصیبت های بزرگ، بحث ۴ درصدی است که این منابع، امکانات و رسانه را در اختیار دارند و ۹ درصد دیگر جامعه از آن محرومند.
وی با بیان اینکه مسئولین ما خواب هستند و نمی دانند که کشور در عرصه اقتصادی در بحران است، خاطرنشان کرد: من به خود مسئولان پیشنهاد می کنم که سری به آمارهای بانک مرکزی بزنند تا ببینند که بدهی دولت به بانک مرکزی و سازمان هایی چون تامین اجتماعی، نسبت به سال ۱۳۹۲ چند برابر شده است؟
دبیر ستاد حامیان مردمی دولت مردم در کهگیلویه و بویراحمد از آغاز جنبش مردمی در این استان برای حمایت از دکتر قالیباف خبر داد و تصریح کرد: همانطوری که دکتر قالیباف گفته اند که ستاد من دل و خانه مردم ایران است، در استان این موضوع را می بینیم که بسیاری از افراد خانه هایشان را به صورت خودجوش به ستادهای دولت مردم تبدیل کرده اند.
خلقی پور در ادامه به مناظره تلویزیونی پرداخت و برنده بلامنازع مناظره اول را دکتر قالیباف خواند و بیان کرد: مناظره اول صداقت دولت راستگویان و اطلاع مسئولان فعلی از وضعیت کشور را مشخص کرد و برنامه های تلویزیونی نشان داد که دکتر قالیباف چقدر بر مسائل کشور اشراف دارد، و قطعا در مناظره های اقتصادی و سیاسی دکتر قالیباف بیش از پیش بهتر ظاهر می شود.
وی با اشاره به اینکه در مناظره های بعدی واقعیت های بیشتری روشن می شود، عنوان کرد: آقای جهانگیری کاندیدای ریاست جمهوری نیست اما اگر وی به عرصه نمی آمد و به رییس دولت کمک نمی کرد، آقای روحانی اصلا نمی توانست مناظره ها را تحمل کند و همین هم باعث شده که برخی از اصلاح طلبان براین اعتقادند که جهانگیری بهتر از روحانی است و باید در عرصه بماند.
دبیر ستاد حامیان مردمی دکتر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سوال خبرنگاری در زمینه برجام، آن را نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: برجام یک سیاست کلی نظام بود که شش کشور بزرگ دنیا بر اساس قدررت جمهوری اسلامی ایران احساس نیاز کردند که باید زانو بزنند و با ایران مذاکره کنند.
خلقی پور افزود: خود برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک دستاورد بود اما دولت یازدهم توان اجرای برجام را نداشت و هرچند فرصت هایی چون دستاوردهای جوانان و دانشمندانمان با بتن ریختن از بین رفت اما در مساله رفع تحریم ها، آنچه که توافق شده بود اجرا نشد و امروز حتی یک عملیات بانکی بین المللی پس از رفع تحریم ها برای کشور انجام نشده است.برچسب ها :