روزنامه‌ی امید مردم
امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 9558
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
تعداد نظرات: ۰

تجهیزات پیشرفته پزشکی به علت عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاک می خورد/ از ۳۰ درصد تجهیزات نمی توانیم استفاده کنیم


تجهیزات پیشرفته پزشکی به علت عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاک می خورد/ از ۳۰ درصد تجهیزات نمی توانیم استفاده کنیم
مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ۳۰ درصد تجهیزات پزشکی تامین اجتماعی در استان به علت عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نمی توانیم استفاده کنیم. به گزارش امید مردم، پیام اکبری در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه بخشی از تجهیزات درمان تامین اجتماعی بلااستفاده مانده است، افزود: این […]

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ۳۰ درصد تجهیزات پزشکی تامین اجتماعی در استان به علت عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نمی توانیم استفاده کنیم.

به گزارش امید مردم، پیام اکبری در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه بخشی از تجهیزات درمان تامین اجتماعی بلااستفاده مانده است، افزود: این تجهیزات حتی از تجهیزات دانشگاه علوم  پزشکی استان پیشرفته تر است اما دانشگاه همکاری لازم را با ما ندارد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از این تجهیزات نیازمند پزشک فوق تخصص است و دانشگاه می گوید که پزشکهای فوق تخصص ما اجازه ندارند در جای دیگری فعالیت نمایند، تصریح کرد: پزشک فوق تخصص آزاد هم در بیرون از دانشگاه وجود ندارد که از آنها استفاده نماییم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان خاطرنشان کرد: بهرحال به علت عدم همکاری و همراهی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تجهیزات پیشرفته ما در بیمارستان خاک می خورد و مردم نمی توانند از آنها استفاده کنند.

اکبری مطالبات سازمان تامین اجتماعی در استان حدود ۱۰۰ میلیارد تومان عنوان و بیان کرد: حدود ۵۰ میلیارد تومان بدهی ما در سطح استان است که ۳۵ میلیارد آن مربوط به دانشگاه علوم پزشکی است.برچسب ها :